AMA FILM ACADEMY – renomowana szkoła filmowa Warszawa. Miejsce, które tworzy już swoją tradycję. Wielu twórców filmu ceni angażowanie się szkoły filmowej w nauczanie rozwijające horyzonty wiedzy i umiejętności przydających się w świecie filmu. Szkoła powstała jako wynik twórczego wysiłku osób związanych od lat z filmem. W szkole filmowej można poszerzyć wiedzę oraz umiejętności pożyteczne na drodze kariery związanej ze światem filmu. Osobą, która założyła szkołę jest Piotr Lenart, człowiek, który w branży kinematograficznej osiągnął bardzo dużo. Wykładał w wielu miejscach w kraju i za granicą.

W szkole filmowej wykładowcami są czynni zawodowo reżyserzy, operatorzy, scenarzyści, technicy i dźwiękowcy, wykładają również popularni aktorzy oraz fachowcy od teorii i historii filmu.

W szkole https://amafilmacademy.pl/ filmowej Warszawa uczniowie mają możliwość m.in. poszerzenia wiedzy i doświadczenia na temat produkcji i postprodukcji filmowej, reżyserii, pracy operatorskiej i dźwiękowej. Szkoła filmowa od początku istnienia jest placówką otwartą na oczekiwania słuchaczy. Zgłębienie wiedzy w zakresie filmu jest naprawdę możliwe, gdy pracuje się się z najlepszymi. Można uczyć się na określonym kierunku, jak i na wybranych warsztatach.

Zapraszamy do najlepszej placówki filmowej. Nauka tutaj jest pożyteczna i przyjemna.